Skip to main content
Reserve
 
Speciální akce

Nedělní brunch, tradiční hostina, oslavy a další...

v Augustine Restauraci rádi vytváříme kreativní koncepty pestrých chutí. V létě se můžete těšit na grilování v zahradě s živou jazzovou hudbou České filharmonie, v zimě na nový koncept Rakousko-uherské hostiny s neomezeným vínem a po celý rok na naše nedělní brunche s bezednou skleničkou šampaňského nebo prosecca. Navíc, pokud si chcete vychutnat naše sezonní menu naplno, vyzkoušejte několikachodové degustační menu.
Nedělní brunch v Praze

Nedělní Augustine Brunch

Nechte se hýčkat neomezenou konzumací šampaňského či prosecca a delikatesami šéfkuchaře na nedělním brunchi v klidné oáze Augustine zahrady. O kouzelnou atmosféru se postará pianista.

Od června se na brunche můžete těšit každou neděli od 12:30  do 16:30 v Augustine Restauraci

Můžete se těšit na čerstvé ústřice, chobotnicový salát, mořské plody, sezónní speciality a mnohem více.

 

1600 CZK s nealkoholickými nápoji

2200 CZK s neomezenou konzumací prosecca

3200 CZK s neomezenou konzumací šampaňského 

Romantická večeře v zahradě

Romantická večeře v zahradě

Překvapte svoji drahou plovičku romantickou večeří v poklidné oáze s dechberoucím gastronomickým zážitkem.

Dopřejte si nezapomenutelnou večeři v obklopení zeleně a luxusu. Nalaďte se na romantickou vlnu a vychutnejte si prvotřídní pokrmy z degustačního menu připraveného s láskou naším kuchařswkých týmem. 

Pro rezervaci prosím kontaktujte náš sympatický obchodní tým, který vám rád pomůže sestavit zážitek vašich tajných snů: sales.augustine@luxurycollection.com 

Snídaňové menu

Snídaňové menu

Bohatá snídaně je perfektním začátkem každého úspěšného dne. Dopřejte si dnes něco výjimečného.
Augustine restaurace servíruje snídaně každý den od sedmi do jedenácti. Z široké nabídky si vyberou příznivci slaných pokrmů i milovníci sladkého. Prohlédněte si prosím snídaňové menu 
Business Lunch

Business Lunch

Naplánujte si Vaši obchodní cestu v unikátních prostorách Augustine Restaurace s poklidnou atmosférou.

Dopřejte si obchodní oběd v restauraci Augustine, která se nachází v klidném prostředí bývalého augustiniánského kláštera ze 13. století. Ponořte se do klidu a zúčastněte se kulinářské cesty, kterou připravil náš šéfkuchař Jan Horák, proslulý svými zkušenostmi v restauracích oceněných michelinskou hvězdou. Naše menu sestavená ze sezónních surovin se mění každé dva týdny, abychom zajistili čerstvost surovin a rozmanitý výběr pro Vás. 


Těšíme se na vaše rezervace: restaurant.augustine@luxurycollection.com 

Věrnostní program Marriott Bonvoy

Sbírejte body s Marriott Bonvoy za zážitky z celého světa a užijte si slevu také v pražských restauracích. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo požádat vaši obsluhu.