Skip to main content
Reserve
 
Speciální akce

Nedělní brunch, tradiční hostina, oslavy a další...

v Augustine Restauraci rádi vytváříme kreativní koncepty pestrých chutí. V létě se můžete těšit na grilování v zahradě s živou jazzovou hudbou České filharmonie, v zimě na nový koncept Rakousko-uherské hostiny s neomezeným vínem a po celý rok na naše nedělní brunche s bezednou skleničkou šampaňského nebo prosecca. Navíc, pokud si chcete vychutnat naše sezonní menu naplno, vyzkoušejte několikachodové degustační menu.

Speciální Valentýnské Menu

Vytvořte si nezapomenutelné valentýnské zážitky v Augustine restauraci!

Začněte valentýnským koktejlem plným lásky, probuďte své smysly degustačním menu speciálně vytvořeným pro ni a pro něj, které je obohaceno o exkluzivní výběr vín, a zakončete večeři šálkem kávy a našimi ručně vyráběnými pralinkami... a dál? To záleží už jen na vás!

14.2. od 18:00

Rakousko-uherská hostina

Rakousko-uherská hostina inspirovaná recepty z roku 1905

Vraťte se do historie a ochutnejte tradiční pokrmy podle receptů z kuchařky z roku 1905. Budete mít příležitost ochutnat německá, rakouská a maďarská jídla, která se stala základem toho, co dnes nazýváme moderní českou kuchyní. Součástí hostiny jsou i lokální vína a pivo a živá klavírní hudba z dob Rakouska-Uherska.

Bufet nabízí různé pochoutky, jako je paštika z husích jater, zvěřinový tatarák, kančí žebírka, tafelspitz, konfitovaná kachna a mnoho dalšího, doplněné bezedným lokálním vínem a pivem. 

2022: 20.1., 17.2., 24.3., vždy od 18 do 22 hodin v restauraci Augustine.

1390 Kč na osobu (neomezená konzumace jídla, lokálního vína a piva). Děti do 12 let mají 50% slevu a děti do 6 let konzumují zdarma.

Nedělní brunch v Praze

Nedělní Bubble & Chill Brunch

Nechte se hýčkat neomezenou konzumací šampaňského či prosecca, Virgin Marry a delikatesami šéfkuchaře na nedělním brunchi v klidné oáze Augustine zahrady. O atmosféru se postará DJ a děti se nebudou nudit v dětském koutku. Nejbližší volné termíny: 6.2., 6.3., 3.4., 1.5.2022.

Můžete se těšit na čerstvé ústřice, sushi a sashimi, carpaccio z chobotnice, jelení wellington, hovězí stroganoff, ovocné domácí knedlíky a mnohem více.

1250 za osobu (neomezená konzumace a nealkoholické nápoje)

1490 Kč za osobu (neomezená konzumace, nealkoholické nápoje a bezedné prosecco)

2490 Kč za osobu (neomezená konzumace, nealkoholické nápoje a bezedné šampaňské Perrier-Jouët)

Degustační menu

Degustační menu

Vychutnejte si více rozmanitých chutí s degustačním menu, včetně amuse bouche a petit four.
  • Čtyřchodové menu        Kč 1400
  • Pětichodové menu         Kč 1750
  • Šestichodové menu        Kč 2100
  • Sedmichodové menu     Kč 2450

Doveďte váš kulinářský zážitek k dokonalosti a objednejte si navíc exkluzivní víno z naší široké selekce domácích a zahraničních vín.  S radostí vám poradíme s výběrem. 
 

Věrnostní program Marriott Bonvoy

Sbírejte body s Marriott Bonvoy za zážitky z celého světa a užijte si slevu také v pražských restauracích. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo požádat vaši obsluhu.