Back to top
Skip to main content
  • interior
Augustine Restaurace
Pro rezervaci volejte: +420266112280
V Augustine Restauraci servírujeme speciality moderní evropské kuchyně vytvořené ze sezónních surovin, jedinečné signature koktejly a širokou nabídku českých i zahraničních vín. S radostí Vám představujeme naši vizi, náš příběh a kdo za zázračnými kombinacemi chutí vlastně stojí. Dokonalá kombinace vynikajících služeb a klidného prostředí vytváří skutečně nezapomenutelný kulinářský zážitek.
grass
  • Location:
  • Letenská 12/33, Prague 1 - Lesser Town 11800
  • Opening Hours:
Pondělí - Pátek:
6:30 - 11:00, 12:00 - 15:00; 16:00 - 23:00
Sobota - Neděle:
7:00 - 11:00, 12:00 - 15:00; 16:00 - 23:00
salads
Naše vize
Pokorně cílíme být nejlepší...
Naše menu se řídí Markovým mottem:

"V jednoduchosti je síla, ale ta jednoduchost musí být naprosto perfektní."

Marek Fichtner a jeho tým klade důraz na moderní gastronomii ve spojení s lokálními surovinami, své menu obměňuje každé tři měsíce dle sezónnosti surovin. Nezaměnitelná je i jeho nápaditá prezentace.
exterior
Náš příběh
Vciťte se do klášterní historie...
Augustine Restaurant ležící na nádvoří bývalého Augustiniánského kláštera představuje harmonické sloučení sedmi set let staré historie a moderního stylu. V teplejším ročním období si hosté mohou užít pohoštění klidné venkovní atmosféry v klášterní zahradě s legendárními slunečními hodinami, která nabízí prostor k odpočinku v samém srdci historické Prahy.
Marek Fichtner
Šéfkuchař Marek Fichtner
„Práce v zahraničí mě vždycky lákala. Když se mi podařilo hned po škole sehnat práci v německém Heidelbergu, neváhal jsem. Cestování mě nadchlo a domů se mi pak nechtělo. Využil jsem proto pozdější nabídky vařit na zaoceánské lodi, kde jsem vydržel sedm let."

Popisuje Marek své začátky.