Back to top
Skip to main content
  • Soup with bread
  • Soup with bread
  • Soup with bread
  • Soup with bread
Augustine Restaurace
Pro rezervaci volejte: +420266112280
champagne_bar
Champagne Bar Perrier-Jouët
JEDINÝ SVÉHO DRUHU V PRAZE
Při příležitosti 10. výročí Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague jsme otevřeli exkluzivní Champagne Bar!
Vychutnejte se širokou škálu pravých francouzkých šampaňských Perrier Jouët na rozkvetlé a klidné terase v samém centru Prahy. Každý pátek atmosféru rozvíří DJ show.
Otevřeno každý den of 12:00.
bbq
Zahradní grilování s živou hudbou
Prožijte jedinečný kulinářský zážitek. Čerstvé maso a mořské plody připravíme přímo před Vámi. Kouzlo momentu doplní živá jazzová hudba

Vytvořte si lahodné vzpomínky!
KAŽDÝ ČTVRTEK OD 18:00.
Začínáme 23.5.2019!
monastery heritage
Objevování pravého dědictví kláštera
VÁŠ GURMÁNSKÝ ZÁŽITEK S AUGUSTINEM! Připojte se ke gurmánské cestě s Augustinem a vychutnejte si legendární Svototomášské pivo a porkmy připravené na základu tohoto klášterního piva. Navíc objevte prostory kláštera a zjistětě více o jeho kořenech a zrození Augustiniánů v Čechách. Prohlédněte si i historicky velmi oblíbenou Svatotomášskou pivnici a poslechněte si příběh mnichů, jak vyráběli královské pivo.

Připojte se jakoukoliv Sobotu od 14:00
920 Kč za osobu
Rezervazace je nezbytná kvůli omezené kapacitě.
midday
Červnové sezónní menu
Chuťový zážitek uprostřed Vašeho dne. Udělejte si chvíli na oběd a vychutnejte si Midday Taste Menu plné sezonních ingrediencí. Šéfkuchař Marek Fichtner a jeho tým si pro Vás na měsíc červen připravil menu z hlavních ingrediencí: jahody, siven, rebarbora.
Sezónní menu servírujeme každý den a můžete si ho vychutnat k obědu od 12:00 do 15:00
Dvouchodové menu - CZK 460
Tříchodové menu - CZK 560.

cake
Dort Augustine
Dort Augustine je vyrobený z vysoce kvalitních surovin. Jeho hlavní složkou je 67% čokoláda Michel Cluizel, která obsahuje pečlivě vybrané kakaové boby z plantáže Vila Grancida na ostrově Svatého Tomáše, kterému se někdy přezdívá Ostrov čokolády. Čokoláda je bohatá na sladké ovocné a bylinné tóny. Specifickou chuť dortu dodává také lokálně pěstovaný černý rybíz, z něhož naši cukráři vyrábějí marmeládu. V kombinaci s čokoládou vytváří harmonické gastronomické spojení.
Složení: Čokoláda Michel Cluizel 67%, mléko, černý rybíz, vejce, mouka, hnědý cukr, ovocný pektin, kakaový prášek, máslo
Alergeny: obiloviny obsahující lepek, vejce a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj
beer
Pivo Svatého Tomáše
Toto unikátní pivo se zrodilo v roce 1352 poté, co ho císař Karel IV povolil mnichům vařit. Receptura nápoje je přes 600 let stará, v jednom období bylo známo jako pivo českých králů a měly ho v oblibě i některé přední české ikony, například Jan Neruda nebo Bohumil Hrabal. Komunistická vláda poté přerušila výrobu. K obnovení došlo po 58 letech v roce 2009, kdy mniši předali originální recepturu hotelu. V dnešní době pivo vyrábí exkluzivně pro hotel Augustine mikropivovar Matuška. Ochutnejte tento skvost české historie v našem The Refectory Baru.

Otevírací doba:
Neděle - Středa: 11:00 - 00:00
Čtvrtek - Sobota: 11:00 - 01:00
mixology
Unikátní mixologie
Pokud hledáte poklidné místo, kde si můžete v klidu vychutnat svůj koktejl a využít prvotřídního servisu, jste v našem The Refectory Baru na správném místě. Nabízíme široký sortiment koktejlů, včetně sezónní nabídky. Pokud si nevyberete z našeho menu, je náš barman připraven Vám namíchat jakýkoliv nápoj si budete přát. Objevte náš výběr koktejlů a ponořte se do světa tekutých chutí.