Back to top
Skip to main content
  • Soup with bread
  • Soup with bread
Augustine Restaurace
Pro rezervaci volejte: +420266112280
Degustacni menu winter
Degustační menu šéfkuchaře

Chtěli byste potěšit Vaše smysly vynikajícím kulinářským zážitkem? Objevte perfektní kombinaci ingrediencí v degustačním menu, které navrhl náš šéfkuchař Martin společně se svým týmem.

 

 

4chodové degustační menu: CZK 1480

(+ párování vín CZK 600)

5chodové degustační menu: CZK 1680

(+ párování vín CZK 750)

6chodové degustační menu: CZK 1880

(+ párování vín CZK 900)

 

midday
Březnové obědové menu

Chuťový zážitek uprostřed Vašeho dne. Udělejte si chvíli na oběd a vychutnejte si obědové menu plné sezonních ingrediencí. Tým kuchařů si pro Vás na měsíc březen připravil menu z hlavních ingrediencí: kachna, topinambur, červený pomeranč.
Sezónní menu servírujeme od pondělí do pátku a můžete si ho vychutnat k obědu od 12:00 do 15:00.

Dvouchodové menu - CZK 460
Tříchodové menu - CZK 560.

 
beer
Pivo Svatého Tomáše
Toto unikátní pivo se zrodilo v roce 1352 poté, co ho císař Karel IV povolil mnichům vařit. Receptura nápoje je přes 600 let stará, v jednom období bylo známo jako pivo českých králů a měly ho v oblibě i některé přední české ikony, například Jan Neruda nebo Bohumil Hrabal. Komunistická vláda poté přerušila výrobu. K obnovení došlo po 58 letech v roce 2009, kdy mniši předali originální recepturu hotelu. V dnešní době pivo vyrábí exkluzivně pro hotel Augustine mikropivovar Matuška. Ochutnejte tento skvost české historie v našem The Refectory Baru.

Otevírací doba:
Pondělí - Neděle: 11:00 - 20:00
mixology
Privátní akce
Pokud hledáte poklidné místo, kde si můžete v klidu vychutnat svůj koktejl a využít prvotřídního servisu, jste v našem The Refectory Baru na správném místě. Nabízíme široký sortiment koktejlů, včetně sezónní nabídky. Pokud si nevyberete z našeho menu, je náš barman připraven Vám namíchat jakýkoliv nápoj si budete přát. Objevte náš výběr koktejlů a ponořte se do světa tekutých chutí.