Back to top
Skip to main content
  • Soup with bread
  • Soup with bread
  • Soup with bread
  • Soup with bread
Augustine Restaurace
Pro rezervaci volejte: +420266112280
Valentyn
Jiskřivé Valentýnské Menu

Nechte Vaše nejmilovanější hýčkat na Sv. Valentýna čtyřchodovým menu šéfkuchaře Martina a začněte Váš romantický večer skleničkou šampaňského Perrier-Jouët Grand Brut. Z hlavních chodů si můžete vybrat buď kambalu s šafránovou polentou nebo hovězí biftek s omáčkou z foie gras a lanýžů.

Sdělte nám, co byste Vaší polovičce chtěli říct a my Vám připravíme personalizované psaníčko na Váš stůl.

Vychutnejte si večer plný kulinářských zážitků a užijte si živou hudbu.

 

Pátek 14.února

New bar menu
Nově obohacené barové menu

Objevte znovuzrozené menu The Refectory baru a vychutnejte si nová díla vyjímečné mixologie. Naši barmani vytvořili novou podobu i naším ikonickým Andělským koktejlům (Michael, Gabriel, Jophiel a Raphael).  

 

Mnoho nových chuťových zážitků pro koktejlové i spiritové nadšence!

midday
Lednové Obědové menu
Chuťový zážitek uprostřed Vašeho dne. Udělejte si chvíli na oběd a vychutnejte si obědové menu plné sezonních ingrediencí. Tým kuchařů si pro Vás na měsíc leden připravil menu z hlavních ingrediencí: perlička, brambory & jablka.
Sezónní menu servírujeme od pondělí do pátku a můžete si ho vychutnat k obědu od 12:00 do 15:00.
Dvouchodové menu - CZK 460
Tříchodové menu - CZK 560.
 
beer
Pivo Svatého Tomáše
Toto unikátní pivo se zrodilo v roce 1352 poté, co ho císař Karel IV povolil mnichům vařit. Receptura nápoje je přes 600 let stará, v jednom období bylo známo jako pivo českých králů a měly ho v oblibě i některé přední české ikony, například Jan Neruda nebo Bohumil Hrabal. Komunistická vláda poté přerušila výrobu. K obnovení došlo po 58 letech v roce 2009, kdy mniši předali originální recepturu hotelu. V dnešní době pivo vyrábí exkluzivně pro hotel Augustine mikropivovar Matuška. Ochutnejte tento skvost české historie v našem The Refectory Baru.

Otevírací doba:
Neděle - Středa: 11:00 - 00:00
Čtvrtek - Sobota: 11:00 - 01:00
mixology
Unikátní mixologie
Pokud hledáte poklidné místo, kde si můžete v klidu vychutnat svůj koktejl a využít prvotřídního servisu, jste v našem The Refectory Baru na správném místě. Nabízíme široký sortiment koktejlů, včetně sezónní nabídky. Pokud si nevyberete z našeho menu, je náš barman připraven Vám namíchat jakýkoliv nápoj si budete přát. Objevte náš výběr koktejlů a ponořte se do světa tekutých chutí.