Back to top
Skip to main content
  • Soup with bread
  • Soup with bread
Augustine Restaurace
Pro rezervaci volejte: +420 226 112 280:
Easter
Vychutnejte si Velikonoce v Augustinu
Prožijte Velikonoční tradice hlavně lahodně.
Od soboty 20. dubna do pondělí 22. dubna si náš šéfkuchař Marek Fichtner pro vás připravil exkluzivní čtyřchodové menu plné svátečních delikates stvořených z výjimečných ingrediencí.

Vychutnejte si Velikonoční svátky s rodinou a přáteli!
Easter 1
Velikonoční snídaně
V neděli 21. dubna na Boží Hod Velikonoční máte jedinečnou možnost zažít sváteční snídani, při které Vám zahraje folklorní sbor a připomene Vám o čem hlavně svátky jsou - o radosti, rodině a přátelství. Nebude chybět ani tradiční domácí mazanec.

Oslavte Velikonoce tradičně!
midday
Březnové sezónní menu
Šéfkuchař Marek Fichtner a jeho zkušený tým připravili pro Vás speciální březnové sezónní menu. V březnu si můžete pochutnant na variacích chutí kedlubny, kukuřičného kuřete a citronu.
Březnové sezónní menu servírujeme každý den a můžete si ho vychutnat k obědu nebo večeři.

Dostupné od pondělí až do neděle k obědu i k večeři.

cake
Dort Augustine
Dort Augustine je vyrobený z vysoce kvalitních surovin. Jeho hlavní složkou je 67% čokoláda Michel Cluizel, která obsahuje pečlivě vybrané kakaové boby z plantáže Vila Grancida na ostrově Svatého Tomáše, kterému se někdy přezdívá Ostrov čokolády. Čokoláda je bohatá na sladké ovocné a bylinné tóny. Specifickou chuť dortu dodává také lokálně pěstovaný černý rybíz, z něhož naši cukráři vyrábějí marmeládu. V kombinaci s čokoládou vytváří harmonické gastronomické spojení.
Složení: Čokoláda Michel Cluizel 67%, mléko, černý rybíz, vejce, mouka, hnědý cukr, ovocný pektin, kakaový prášek, máslo
Alergeny: obiloviny obsahující lepek, vejce a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj
beer
Pivo Svatého Tomáše
Toto unikátní pivo se zrodilo v roce 1352 poté, co ho císař Karel IV povolil mnichům vařit. Receptura nápoje je přes 600 let stará, v jednom období bylo známo jako pivo českých králů a měly ho v oblibě i některé přední české ikony, například Jan Neruda nebo Bohumil Hrabal. Komunistická vláda poté přerušila výrobu. K obnovení došlo po 58 letech v roce 2009, kdy mniši předali originální recepturu hotelu. V dnešní době pivo vyrábí exkluzivně pro hotel Augustine mikropivovar Matuška. Ochutnejte tento skvost české historie v našem The Refectory Baru.

Otevírací doba:
Nedělě - Středa: 11:00 - 00:00
Čtvrtek - Sobota: 11:00 - 01:00
mixology
Unikátní mixologie
Pokud hledáte poklidné místo, kde si můžete v klidu vychutnat svůj koktejl a využít prvotřídního servisu, jste v našem Brewery Baru na správném místě. Nabízíme široký sortiment koktejlů, včetně sezónní nabídky. Pokud si nevyberete z našeho menu, je náš barman připraven Vám namíchat jakýkoliv nápoj si budete přát. Objevte náš výběr koktejlů a ponořte se do světa tekutých chutí.