Skip to main content
Reserve
 • Valentinská večeře
 • Jarni a la carte
  Požitek z kulinářeského probuzení
 • The Refectory bar
  Příchuť luxusu
Next
Restaurace se zahradkou v Praze
Since 2009
Fine dining restaurace s venkovním sezením

Augustine restaurace, ležící na klidném nádvoří v centru Prahy, vás jednoznačně nadchne, nejen svou bohatou historií, kubistickými prvky či klidnou atmosférou, ale i špičkovým servisem a ještě lepším kulinářským zážitkem.

Snídaně a brunch si můžete vychutnat ve světlé a prosklené restauraci naopak obědy a večeře v útulnějším a okouzlujícím baru The Refectory s barokní freskou.

Aktuální nabídky
 • Romantická Valentýnská večeře

  14. a 17. února 2023 

  Překvapte své milované nezapomenutelným kulinářským zážitkem v srdci Prahy. Lahodné menu pečlivě sestavil náš nový šéfkuchař Jan Horák. Můžete ochutnat ústřice Fine de Claire, šafránové rizoto a lahodnou perličku. Šéfcukrář si pro všechny zamilované připraví prezentaci sladkých dezertů, kterým neodoláte. Okouzlující atmosféru podtrhne živá klavírní hudba.

  Cena činí 2690 Kč za osobu

  Pro rezervaci prosím volejte do restaurace +420 266 112 282 nebo nás kontaktujte e-mailem: restaurant.augustine@luxurycollection.com

 • PlaceHolder
  Koktejl pod andělskými křídly

  Atmosféra baru The Refectory odráží a povznáší historický význam tohoto vzácného místa, kde se Augustiniáští mniši pod stropem s původní barokní freskou shromažďovali a legendární Svatotomášské pivo popíjeli.

  Dnes bar The Refectory přináší moderní nádech zážitkům s uměním mixologie spojeným s jedinečnými příběhy, jako jsou Andělské či Moser koktejly, nebo luxus díky partnerství s světovým šampaňským Perrier-Jouët. V letních dnech nabízí uklidňující atmoséru na venkovní terase. 
   

 • image
  Objevte místo zrození klášterního Svatotomášského piva
  Pivnice Sv. Tomáše bývala u místních vždy oblíbenou lokalitou k večernímu posezení v jedinečném prostoru s velmi charakteristickou atmosférou. Pivnice je umístěna v podzemní jeskyni s původními stalaktity a stalagnáty z 18. století a terakotovou podlahou. Tento prostor je nabízen především pro privátní akce. Útulný prostor je vhodný například pro firemní obědy, večírky nebo dokonce i svatby.
Kulinářský zážitek
Jedinečný kulinářský zážitek
v prostorách bývalého kláštera
Nedělní brunch
Brunch
Nedělní brunch
Nedělní Bubble & Chill brunch

Přijměte naše pozvání na nedělní brunch, kde se můžete těšit na čerstvé ústřice, Svatotomášské klobásy, domácí ovocné knedlíky a mnohem více.

Koná se každou první neděli v měsíci od 12:30 do 16:00

1600 Kč s nealkoholickými nápoji

2200 Kč s bezednou láhví prosecca

3200 Kč s bezednou láhví šampaňského

Následující brunche se budou konat ve dnech 5.2.2023 a 5.3.2023

 • Augustine restaurace Instagram
  @augustinerestaurant
 • Augustine restaurace Instagram
  @augustinerestaurant
 • Augustine restaurace Instagram
  @augustinerestaurant
 • Augustine restaurace Instagram
  @augustinerestaurant
 • Augustine restaurace Instagram
  @augustinerestaurant