Skip to main content
Reserve
 • Zahradni menu
  Augustine restaurace
 • Zahradni menu
  Požitek z kulinářeského probuzení
 • The Refectory bar
  Příchuť luxusu
Next
Restaurace se zahradkou v Praze
Since 2009
Fine dining restaurace s venkovním sezením

Augustine restaurace, ležící na klidném nádvoří v samotném centru Prahy, vás jednoznačně nadchne, nejen svou bohatou historií, kubistickými prvky či klidnou atmosférou, ale i špičkovým servisem a ještě lepším kulinářským zážitkem. To vše si můžete vychutnat hned v několika částech bývalého kláštera a to v prosklené restauraci, v sluneční zahradě, na klidné terase, nebo v unikátním The Refecory baru.

Kreativní sezónní koncepty, jako je nedělní brunch Bubble & Chill, Deer & Beer zvěřinová degustace nebo již tradiční zahradní grilování, zaujmou nejen vaše chuťové buňky, ale i všechny vaše smysly.

Aktuální nabídky
 • Zahradní menu
  Příchuť luxusu
  Kuchyně je založena na  moderní české gastronomii s mezinárodním vlivem a je vytvářena jedinečnými přísadami s velkým zaměřením na sezónnost, a tedy na kvalitu produktu. Zůstáváme v těsném kontaktu s našimi dodavateli, ať už se jedná o sběrače hub, bylin, květin nebo lanýžů, místní mléčné farmy, chovatele sladkovodních ryb, farmy produkující bio ovoce a zeleninu nebo lovce divoké lesní zvěře. Naše menu často vytváříme na základě jejich doporučení nebo jejich aktuální nejlepší nabídky, abychom hostům dopřáli nevyšší kvalitu a originalitu chutí na jejich talíři. 
 • Hotelovy brunch v Praze
  Bubble & Chill Brunch

  Nechte se s přáteli a rodinou hýčkat neomezenou konzumací šampaňského či prosecca, Virgin Marry a delikatesami šéfkuchaře na nedělním brunchi v klidné oáze Augustine zahrady. O atmosféru se postará DJ a děti se nebudou nudit v dětském koutku. 

  Můžete se těšit na čerstvé ústřice, sushi a sashimi, carpaccio z chobotnice, jelení wellington, hovězí stroganoff, ovocné domácí knedlíky a mnohem více.

  Každou neděli od 12:00 do 16:00. Začínáme 11. července 2021.

  1250 Kč za osobu (neomezená konzumace a nealkoholické nápoje)

  1490 Kč za osobu (neomezená konzumace, nealkoholické nápoje a bezedné prosecco)

  2490 Kč za osobu (neomezená konzumace, nealkoholické nápoje a bezedné šampaňské Perrier-Jouët)

 • PlaceHolder
  Koktejl pod andělskými křídly

  Atmosféra baru The Refectory odráží a povznáší historický význam tohoto vzácného místa, kde se Augustiniáští mniši pod stropem s původní barokní freskou shromažďovali a legendární Svatotomášské pivo popíjeli.

  Dnes bar The Refectory přináší moderní nádech zážitkům s uměním mixologie spojeným s jedinečnými příběhy, jako jsou Andělské či Moser koktejly, nebo luxus díky partnerství s světovým šampaňským Perrier-Jouët. V letních dnech nabízí uklidňující atmoséru na venkovní terase. 
   

 • image
  Objevte místo zrození klášterního Svatotomášského piva
  Pivnice Sv. Tomáše bývala u místních vždy oblíbenou lokalitou k večernímu posezení v jedinečném prostoru s velmi charakteristickou atmosférou. Pivnice je umístěna v podzemní jeskyni s původními stalaktity a stalagnáty z 18. století a terakotovou podlahou. Tento prostor je nabízen především pro privátní akce. Útulný prostor je vhodný například pro firemní obědy, večírky nebo dokonce i svatby.
Letní Akce
Grilování v zahradě
Letní Akce
Čtvrteční grilování v zahradě

Dopřejte si letní zážitek jako žádný jiný, delikátní grilování, neomezená konzumace s dvouhodinovvým vinným balíčkem a to vše v prostorné zahradě s klidnou klášterní atmosférou, daleko od jakéhokoliv městského ruchu.

Cena za osobu 1090 Kč zahrnuje neomezenou konzumaci jídla, dvouhodinový vinný balíček a karafu vody.
Děti do 12 let mají 50% slevu a děti do 6 let konzumují zdarma.

Pro skupiny 8 a více dospělých osob je přičten 10% sevisní poplatek.

Každý čtvrtek od 18:00.

 • Augustine restaurace Instagram
  @augustinerestaurant
 • Augustine restaurace Instagram
  @augustinerestaurant
 • Augustine restaurace Instagram
  @augustinerestaurant
 • Augustine restaurace Instagram
  @augustinerestaurant
 • Augustine restaurace Instagram
  @augustinerestaurant