Skip to main content
Reserve
 • Zimni menu
  Augustine restaurace
 • Zimni A la carte Menu
  Požitek z kulinářeského probuzení
 • The Refectory bar
  Příchuť luxusu
Next
Restaurace se zahradkou v Praze
Since 2009
Fine dining restaurace s venkovním sezením

Augustine restaurace, ležící na klidném nádvoří v centru Prahy, vás jednoznačně nadchne, nejen svou bohatou historií, kubistickými prvky či klidnou atmosférou, ale i špičkovým servisem a ještě lepším kulinářským zážitkem.

Aktuální nabídky
 • Speciální Valentýnské Menu

  Vytvořte si nezapomenutelné valentýnské zážitky v Augustine Restauraci! Začněte valentýnským koktejlem plným lásky, probuďte své smysly degustačním menu speciálně vytvořeným pro ni a pro něj, které je obohaceno o exkluzivní výběr vín, a zakončete večeři šálkem kávy a našimi ručně vyráběnými pralinkami... a dál? To záleží už jen na vás!

  14.2. od 18:00

 • Zimní menu
  Příchuť luxusu
  Kuchyně je založena na  moderní české gastronomii s mezinárodním vlivem a je vytvářena jedinečnými přísadami s velkým zaměřením na sezónnost, a tedy na kvalitu produktu. Zůstáváme v těsném kontaktu s našimi dodavateli, ať už se jedná o sběrače hub, bylin, květin nebo lanýžů, místní mléčné farmy, chovatele sladkovodních ryb, farmy produkující bio ovoce a zeleninu nebo lovce divoké lesní zvěře. Naše menu často vytváříme na základě jejich doporučení nebo jejich aktuální nejlepší nabídky, abychom hostům dopřáli nevyšší kvalitu a originalitu chutí na jejich talíři. 
 • Hotelovy brunch v Praze
  Bubble & Chill Brunch

  Nechte se s přáteli a rodinou hýčkat neomezenou konzumací šampaňského či prosecca, Virgin Marry a delikatesami šéfkuchaře na nedělním brunchi v klidné oáze Augustine zahrady. O atmosféru se postará DJ a děti se nebudou nudit v dětském koutku. 

  Můžete se těšit na čerstvé ústřice, sushi a sashimi, carpaccio z chobotnice, jelení wellington, hovězí stroganoff, ovocné domácí knedlíky a mnohem více.

  Nejbližší volné termíny: 6.2., 6.3., 3.4., 1.5.2022.

  1250 Kč za osobu (neomezená konzumace a nealkoholické nápoje)

  1490 Kč za osobu (neomezená konzumace, nealkoholické nápoje a bezedné prosecco)

  2490 Kč za osobu (neomezená konzumace, nealkoholické nápoje a bezedné šampaňské Perrier-Jouët)

 • PlaceHolder
  Koktejl pod andělskými křídly

  Atmosféra baru The Refectory odráží a povznáší historický význam tohoto vzácného místa, kde se Augustiniáští mniši pod stropem s původní barokní freskou shromažďovali a legendární Svatotomášské pivo popíjeli.

  Dnes bar The Refectory přináší moderní nádech zážitkům s uměním mixologie spojeným s jedinečnými příběhy, jako jsou Andělské či Moser koktejly, nebo luxus díky partnerství s světovým šampaňským Perrier-Jouët. V letních dnech nabízí uklidňující atmoséru na venkovní terase. 
   

 • image
  Objevte místo zrození klášterního Svatotomášského piva
  Pivnice Sv. Tomáše bývala u místních vždy oblíbenou lokalitou k večernímu posezení v jedinečném prostoru s velmi charakteristickou atmosférou. Pivnice je umístěna v podzemní jeskyni s původními stalaktity a stalagnáty z 18. století a terakotovou podlahou. Tento prostor je nabízen především pro privátní akce. Útulný prostor je vhodný například pro firemní obědy, večírky nebo dokonce i svatby.
Degustační menu
šesti až sedmichodové menu
DEGUSTAČNÍ MENU
Podzimní Akce
Rakousko-uherská hostina
Podzimní Akce
Rakousko-uherská hostina

Vraťte se do historie a ochutnejte tradiční pokrmy podle receptů z kuchařky z roku 1905.  Budete mít příležitost ochutnat německá, rakouská a maďarská jídla, která se stala základem toho, co dnes nazýváme moderní českou kuchyní. Součástí hostiny jsou i lokální vína a pivo a živá klavírní hudba z dob Rakouska-Uherska.  

Bufet nabízí různé pochoutky, jako je paštika z husích jater, zvěřinový tatarák, kančí žebírka, tafelspitz, konfitovaná kachna a mnoho dalšího, doplněné bezedným lokálním vínem a pivem. 

2022: 20.1., 17.2., 24.3., vždy od 18 do 22 hodin v restauraci Augustine.

1390 Kč na osobu (neomezená konzumace jídla, lokálního vína a piva). Děti do 12 let mají 50% slevu a děti do 6 let konzumují zdarma.

 • Augustine restaurace Instagram
  @augustinerestaurant
 • Augustine restaurace Instagram
  @augustinerestaurant
 • Augustine restaurace Instagram
  @augustinerestaurant
 • Augustine restaurace Instagram
  @augustinerestaurant
 • Augustine restaurace Instagram
  @augustinerestaurant