Skip to main content
Reserve
 • Jarní menu
  Augustine restaurace
 • Jarni a la carte
  Požitek z kulinářeského probuzení
 • The Refectory bar
  Příchuť luxusu
Next
Restaurace se zahradkou v Praze
Since 2009
Fine dining restaurace s venkovním sezením

Augustine restaurace, ležící na klidném nádvoří v centru Prahy, vás jednoznačně nadchne, nejen svou bohatou historií, kubistickými prvky či klidnou atmosférou, ale i špičkovým servisem a ještě lepším kulinářským zážitkem.

Snídaně a brunch si můžete vychutnat ve světlé a prosklené restauraci naopak obědy a večeře v útulnějším a okouzlujícím baru The Refectory s barokní freskou.

Aktuální nabídky
 • BBQ v Praze
  Zahájení dlouho očekáváané BBQ sezóny

   

  Od 23. června každý čtvrtek oblíbené BBQ v zahradě

  Přímo v centru Prahy, v srdci Augustiniánského kláštera, vás svou vůní přivábí naše tradiční BBQ, které pořádáme již po sedmé v řadě. Harmonickou atmosféru v průběhu celé akce dotvoří jemné tóny hudebních nástrojů České Filharmonie. Vaše chuťová pohárky se mohou těšit na grilované ryby, hovězí cheeseburger, marinované kuře, vepřová žebírka, jehněčí kotletky a nejrůznější druhy sezónní zeleniny. 

  1280 Kč na osobu, v ceně je zahrnuta neomezená konzumace jídla, vína, piva a karafa vody

 • Hotelovy brunch v Praze
  Bubble & Chill Brunch

  Nechte se s přáteli a rodinou hýčkat neomezenou konzumací šampaňského či prosecca, Virgin Marry a delikatesami šéfkuchaře na nedělním brunchi v klidné oáze Augustine zahrady. O atmosféru se postará DJ a děti se nebudou nudit v dětském koutku. 

  Můžete se těšit na čerstvé ústřice, sushi a sashimi, carpaccio z chobotnice, jelení wellington, hovězí stroganoff, ovocné domácí knedlíky a mnohem více.

  Nejbližší volné termíny: 5.6., 3.7., 7.8. a 4.9. 2022

  1250 Kč za osobu (neomezená konzumace a nealkoholické nápoje)

  1490 Kč za osobu (neomezená konzumace, nealkoholické nápoje a bezedné prosecco)

  2490 Kč za osobu (neomezená konzumace, nealkoholické nápoje a bezedné šampaňské Perrier-Jouët)

 • PlaceHolder
  Koktejl pod andělskými křídly

  Atmosféra baru The Refectory odráží a povznáší historický význam tohoto vzácného místa, kde se Augustiniáští mniši pod stropem s původní barokní freskou shromažďovali a legendární Svatotomášské pivo popíjeli.

  Dnes bar The Refectory přináší moderní nádech zážitkům s uměním mixologie spojeným s jedinečnými příběhy, jako jsou Andělské či Moser koktejly, nebo luxus díky partnerství s světovým šampaňským Perrier-Jouët. V letních dnech nabízí uklidňující atmoséru na venkovní terase. 
   

 • image
  Objevte místo zrození klášterního Svatotomášského piva
  Pivnice Sv. Tomáše bývala u místních vždy oblíbenou lokalitou k večernímu posezení v jedinečném prostoru s velmi charakteristickou atmosférou. Pivnice je umístěna v podzemní jeskyni s původními stalaktity a stalagnáty z 18. století a terakotovou podlahou. Tento prostor je nabízen především pro privátní akce. Útulný prostor je vhodný například pro firemní obědy, večírky nebo dokonce i svatby.
Kulinářský zážitek
Jedinečný kulinářský zážitek
v prostorách bývalého kláštera
Novinky
Letní menu
Novinky
Letní menu

Přijďte ochutnat nové sezóní menu plné svěžích jarních chutí a lokálních produktů od českých farmářů . Snoubí se v něm tradiční česká kuchyně s moderními gastronomickými trendy. Pokrmy byly pečlivě vybrány tak, aby se vzájemně skvělě doplňovaly. Pochutnejte si třeba na glazovaném telecím jazyku, dušeném jehněčím ramínku nebo na čokoládovém dezertu s lanýži. 

 

 • Augustine restaurace Instagram
  @augustinerestaurant
 • Augustine restaurace Instagram
  @augustinerestaurant
 • Augustine restaurace Instagram
  @augustinerestaurant
 • Augustine restaurace Instagram
  @augustinerestaurant
 • Augustine restaurace Instagram
  @augustinerestaurant