Back to top
Skip to main content
  • Various cocktails
  • Various cocktails
Augustine Restaurace
Pro rezervaci volejte: +420266112282
The Refectory bar
The Refectory

Bar je umístěn v krásné místnosti, která sloužila po staletí jako refektář augustiniánského kláštera. Refektář je místem, kde se mniši shromažďovali na oběd, večeři a připravovali se na mše. Strop s pečlivě restaurovanými barokními freskami zobrazujícími anděly třímající symboly augustiniánského řádu, činí z baru místo s neporovnatelnou atmosférou.

Zahradni sezeni
Letní sezení na terase
Během letních dnů si můžete vychutnat koktejl na terase.

Tak klidné, ale přitom v centru Prahy.

 
andělské koktejly
Andělské koktejly

Vychutnejte si kouzlo okamžiku s našimi osvěžujícími Andělskými koktejly, inspirovanými čtyřmi archanděly. Získejte Michaelovu sílu, následujte svůj vnitřní hlas s Gabrielem, pociťte lásku s Raphaelem anebo si vychutnejte krásu světa s Jophielem.

sezónní koktejly
Sezónní koktejly

Ochutnejte koktejl ze sezónního výběru osobně navrženého a připraveného našimi profesionálními a zkušenými barmany. Poznejte kombinaci tradičního řemesla a nejmodernějšího designu a vychutnejte si umění jejich přípravy.

St thomas beer
Svatotomášské pivo

Svatotomášské pivo bylo poprvé uvařeno v Pivovaru sv. Tomáše v roce 1352 samotnými mnichy. V 16. století vládce Rudolf II. učinil z augustiniánského pivovaru výhradního dodavatele piva pro Pražský hrad. V průběhu let si pivo získalo oblibu mnoha známých českých osobností, jako jsou Jan Neruda, Bohumil Hrabal nebo Jaroslav Hašek. Dnes je hotel Augustine jediným místem na světě, kde můžete toto klášterní pivo ochutnat.