The Refectory

Večerní stolování tuto zimní sezónu v Refectory


Refectory, bývalá jídelna mnichů, je historický skvost. Cherubíni držící v rukou symboly Augustiniánů obklopující symbol svatého Augustina, hořící srdce, dekorují strop jako fresky z 18. století. Nyní máte příležitost si zde, v romantickém zázemí, užít večeři a pochutnat si na jídlech šéfkuchaře Marka Fichtnera. Vše můžete napárovat s širokým výběrem lokálních i mezinárodních vín, koktejly a naším Svatotomášským pivem. Objevte u večeře jedno z nejkrásnějších tajemství Prahy a dopřejte si jedinečný zážitek.


Gastronomický zážitek pod dohledem šéfkuchaře Marka Fichtnera

Objevte náš á la carte výběr připravený šéfkuchařem a členem poroty Master Chef Česká Republika Markem Fichtnerem. Dlouholeté zkušenosti v cizině v kombinaci s láskou k české kuchyni vytvořili jeho unikátní styl vaření: na menu najdete pokrmy jako typicky české přeštické prasátko, tak i exotické jako avokádo-mangový salát. Každý si u nás najde svou oblíbenou chuť.


Augustiniánské andělské koktejly

Inspirováno andělskou freskou

Originální koktejly jsou vytvořené naším barmanem, inspiraci pro ně našel na nedávno zrestaurované barokní nástropní fresce z 18. století v horním Refectory.
Na fresce jsou vyobrazeni čtyři andělé: Michael, Gabriel, Raphael a Jophiel. Každý z nich má roucho z odlišných barev, a nesou různé předměty: Baculum, Liber, Cingulum a Galericulum po kterých jsou koktejly pojmenovány. Vidět fresku na vlastní oči a ochutnat jeden z těchto koktejů rozhodně stojí za to.

 


Otevírací doba:

Pondělí - Pátek

17:30 - 23:00

Rezervace na +420266112282

 

Rezervace se doporučuje.

 


Augustine Restaurant

Letenská 12/33, 118 00PragueCZ

hours_of_operation
close