Zimní sezóna v Svatotomášské pivniciPivnice u Sv. Tomáše bývala u místních vždy oblíbená na večerní posezení v jedinečném prostředí s velmi charakteristickou atmosférou. Je umístěna v podzemní grótě s původními stalaktity a stalagnáty z 18. století a terakotovou podlahou. Tuto zimní sezónu bude opět exkluzivně otevřena. Můžete si zde užít nejen selekci koktejlů a lehkých pokrmů, ale i slavné pivo Svatého Tomáše.


Svatotomášské pivo

Toto unikátní pivo se zrodilo v roce 1352 poté, co ho císař Karel IV povolil mnichům vařit. Receptura nápoje je přes 600 let stará, v jednom období bylo známo jako pivo českých králů a měly ho v oblibě i některé přední české ikony, například Jan Neruda nebo Bohumil Hrabal. Komunistická vláda poté přerušila výrobu. K obnovení došlo po 58 letech v roce 2009, kdy mniši předali originální recepturu hotelu. V dnešní době pivo vyrábí exkluzivně pro hotel Augustine mikropivovar Matuška. Ochutnejte tento skvost české historie.


Unikátní mixologie

Pokud hledáte poklidné místo, kde si můžete v klidu vychutnat svůj koktejl a využít prvotřídního servisu, jste v našem Brewery Baru na správném místě. Nabízíme široký sortiment koktejlů, včetně sezónní nabídky. Pokud si nevyberete z našeho menu, je vám náš barman připraven namíchat jakýkoliv míchaný nápoj si budete přát. Objevte náš výběr koktejlů a ponořte se do světa tekutých chutí.


Chutný pokrmy k vašemu koktejlu

Dopřejte si k vašemu nápoji i jeden z našich barových pokrmů, ať už máte chuť na kaviár nebo salát. V našem širokém výběru určitě najdete to správné.


Otevírací doba:

Nedělě - Čtvrtek

11:00 - 00-00

Pátek - Sobota

11:00 - 01:00