Back to top
Skip to main content
  • Various cocktails
Augustine Restaurace
Pro rezervaci volejte: +420266112280
Vanocni menu
Vánoční degustační menu

Vánoční svátky jsou krásné nejen díky vůni jehličí a sladké chuti cukroví, ale hlavně díky společně stráveným chvílím. Oslavte sváteční čas se svými milovanými v Augustine restauraci, kde na Vás čeká 5chodové slavnostní menu. Sváteční atmosféru doplní živé hudební představení.

 

1850 Kč za osobu

+ párování vín 900 Kč

Možnost vegetariánského menu

Živá hudba bude na 24. prosince.

 

NYE
Multi-senzorická večeře pěti elementů

Zapojte se do netradiční cesty směřující do Nového roku a oslavte nadcházející příležitosti výjimečnou a exkluzivní formou večeře, která probudí všechny Vaše smysly a hlavně: EMOCE.

Ponořte se do ojedinělé atmosféry stimulující Vaše smysly díky charakteristickým projekcím, podněcující hudbou, vábivou vůní a 5chodovou degustační večeří decentně přizpůsobenou pěti elementům života. S každým chodem, který se objeví před Vámi na dlouhém slavnostním stole, přichází nový zážitek.

 

Cena: 7.250 Kč za osobu

 

Zahrnuje: 5chodové degustační menu + párování vín + nealkoholické nápoje +1 novoroční přípitek (sklenice šampaňského) + netradiční zážitek

buffet
Novoroční buffet ve Svatotomášské pivnici

Svatotomášská pivnice, bývalá pivnice mnichů ze 14. století, na Silvestra otevře své dveře a hosté budou mít příležitost si vychutnat výběr skvělých koktejlů, Svatotomášského piva a výborný novoroční bufet. Báječnou atmosféru bude doprovázet hudba od DJe.

Přivítejte Nový rok s námi!

 

31. PROSINCE OD 18:00

990 Kč za osobu                

(NÁPOJE NEJSOU ZAHRNUTY)

 

Special Events
Jedinečné sváteční zážitky
Hledáte místo na uspořádání výjimečné sváteční oslavy? V Augustinu nabízíme hned několik možných prostorů pro Vaši jedinečnou událost a zvláště exkluzivně pro vánoční večírky doporučujeme prostory proslulé Svatotomášské pivnice. Společně s naším obchodním týmem jsme vždy připraveni projednat všechny Vaše požadavky a vytvořit nezapomenutelné zážitky podle Vašich představ.

Pro více informací se neváhejte obrátit na naše obchodní oddělení