Back to top
Skip to main content
  • Various cocktails
Augustine Restaurace
Pro rezervaci volejte: +420266112280
NYE
Multi-senzorická večeře pěti elementů

Zapojte se do netradiční cesty směřující do Nového roku a oslavte nadcházející příležitosti výjimečnou a exkluzivní formou večeře, která probudí všechny Vaše smysly a hlavně: EMOCE.

Ponořte se do ojedinělé atmosféry stimulující Vaše smysly díky charakteristickým projekcím, podněcující hudbou, vábivou vůní a 5chodovou degustační večeří decentně přizpůsobenou pěti elementům života. S každým chodem, který se objeví před Vámi na dlouhém slavnostním stole, přichází nový zážitek.

 

Cena: 7.250 Kč za osobu

 

Zahrnuje: 5chodové degustační menu + párování vín + nealkoholické nápoje +1 novoroční přípitek (sklenice šampaňského) + netradiční zážitek

buffet
Novoroční buffet ve Svatotomášské pivnici - VYPRODÁNO

Svatotomášská pivnice, bývalá pivnice mnichů ze 14. století, na Silvestra otevře své dveře a hosté budou mít příležitost si vychutnat výběr skvělých koktejlů, Svatotomášského piva a výborný novoroční bufet. Báječnou atmosféru bude doprovázet hudba od DJe.

Přivítejte Nový rok s námi!

 

31. PROSINCE OD 18:00

990 Kč za osobu                

(NÁPOJE NEJSOU ZAHRNUTY)

 

ny brunch
Novoroční Brunch

Zahajte nový rok s kulinářským zážitkem!

Připojte se k nám na Nový rok a užijte si brunch buffet plný lahodných pokrmů jako jsou vejce benedikt, vepřové maso à la Bourguignon, grilovaný losos a mnoho dalších hlavních chodů, předkrmů, salátů i dezertů.

 

Pořádáme 1. ledna, 2020 od 13:00 do 16:00.

 

1 600 Kč za osobu - zahrnuje i nealkoholické nápoje

1 990 Kč za osobu - zahrnuje i šumivé víno + pivo + výběr vín + nealkoholické nápoje

Special Events
Jedinečné sváteční zážitky
Hledáte místo na uspořádání výjimečné sváteční oslavy? V Augustinu nabízíme hned několik možných prostorů pro Vaši jedinečnou událost a zvláště exkluzivně pro vánoční večírky doporučujeme prostory proslulé Svatotomášské pivnice. Společně s naším obchodním týmem jsme vždy připraveni projednat všechny Vaše požadavky a vytvořit nezapomenutelné zážitky podle Vašich představ.

Pro více informací se neváhejte obrátit na naše obchodní oddělení