Back to top
Skip to main content
  • Various cocktails
Augustine Restaurace
Pro rezervaci volejte: +420266112280
Champagne
Champagne Bar Perrier-Jouët
JEDINÝ SVÉHO DRUHU V PRAZE
Při příležitosti 10. výročí Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague jsme otevřeli exkluzivní Champagne Bar! Vychutnejte se širokou škálu pravých francouzkých šampaňských Perrier Jouët na rozkvetlé a klidné terase v samém centru Prahy.

Každý pátek atmosféru rozvíří DJ show.
Otevřeno každý den of 12:00.
Champagne 03
Perrier-Jouët Champagne
Když se řekne Perrier-Jouët, vzpomenou si znalci nejlepšího šampaňského na bohaté, harmonické šumivé víno světle zlaté barvy. Láhev Grand Brut patří mezi nejlepší z šampaňských vín. Perrier-Jouët je první z vinařských domů, který začal vyrábět suché šampaňské, a v roce 1856 dal vzniknout legendárnímu stylu Brut. Nabízíme i to nejlepší ze šampaňského domu v Epernay - Perrier-Jouët Belle Epoque. Šampaňské Belle Epoque ohromí jiskrnou barvou světlého až bílého zlata s jemně nažloutlým odstínem, svěží perlivostí a lehkou ovocnou vůní s exotickými tóny. Aroma je velmi intenzivní, komplexní a delikátní. Jedná se o ročníkové cuvée, výjimečné svou podmanivostí a vznešeností včetně nádherné láhve ozdobené ručně malovanými sasankami.
champagne 04
Šumivé oslavy
Vždy je co slavit!
Šampaňskému nikdo neodolá, a proto může být tím dokonalým dárkem. Objednejte si dárkový voucher na jakoukoliv částku, podle Vašeho přání. Pro vice informací kontaktujtr nás na email
Special Events
Jedinečné zážitky
Hledáte místo na uspořádání výjimečné oslavy? V Augustine restauraci nabízíme hned několik možných prostorů pro Vaši jedinečnou událost, ať už jde o oslavu narozenin, výročí, firemní večeři nebo dokonce i svatbu. Společně s naším obchodním týmem jsme vždy připraveni projednat všechny Vaše požadavky a vytvořit nezapomenutelné zážitky podle Vašich představ.

Pro více informací se neváhejte obrátit na naše obchodní oddělení