Fondue čtvrtky podle Marka Fichtnera

Na první fondue se můžete těšit již 2.11.2017!

Máte volný čtvrteční večer a chcete zažít něco výjimečného? Zajděte se svými přáteli na Fondue podle Marka Fichtnera do restaurace Augustine, kde na Vás budou každý čtvrtek od 18:00 hod. čekat lahodné pokrmy a příjemná obsluha.


Způsob konzumace fondue je kulinářským i společenským zážitkem. Každý si napichuje nejčerstvější kousky masa? podle své libosti a pak si je opět dle vlastního gusta doplňuje chutnými omáčkami, které k fondue neodmyslitelně patří.

Můžete si vychutnat opravdové kulinářské speciality a navíc si během večera užijete i spoustu legrace. Přijďte ochutnat naše Fondue ze švýcarských sýrů, Fondue Bourguignon, které je připravováno ve vařícím rostlinném oleji a jedná se o kousky prémiových druhů mas nebo Fondue Bouillabaisse, kdy se v rybím vývaru vaří kousky nejčerstvějších mořských plodů a ryb. Váš kulinářský zážitek si zpříjemníte vynikajícími přílohami podávanými formou bufetu. Fondue je ideální způsob, jak povečeřet se svými přáteli nebo strávit romantický večer ve dvou.


Menu

Selekce Antipast a salátů

****

Fondue Bouillabaisse , Bourguignonne nebo sýrové

*****

Sladké pokušení

 

 


Pro rezervace volejte restauraci Augustine na tel. +420 266 112 280 nebo pište na restaurant.augustine@luxurycollection.com. 

 

Cena za Fondue menu bez alkoholických nápojů je 890 Kč